top5.jpg
english version 
 
 


 

Śnieg i lód na podjeździe, bądź chodniku???

Sól drogowa i piasek zaradzi na takie problemy
Oferujemy Państwu dowóz i rozładunek soli drogowej, oraz piasku pod wskazane adresy. Pomagamy zabezpieczyć się przed warunkami pogodowymi wielu Krakowskim spółdzielniom,
zarządcą nieruchomości, administracją kamienic oraz prywatnym osobą.

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie 12-411-77-16, bądź mailowo powstancow@gambud.pl.


 

CHLOREK MAGNEZU SZEŚCIOWODNY 25 kg /płatki

Szybki i wydajny produkt do usuwania śniegu, a przy tym bardzo ekologiczny: nie wyrządza szkód środowisku, roślinom, zwierzętom, butom, kostce brukowej ani samochodom. Jest bardzo skuteczny, ponieważ podczas wchłaniania wilgoci wydziela ciepło, które roztapia lód i śnieg, pomoże zatem usunąć każde oblodzenie, czy warstwę śniegu.

Działa nawet przy temperaturze -30 stopni Celsjusza! Zwykła sól drogowa traci swoje właściwości już przy kilku stopniach poniżej zera. 1 kg chlorku magnezu sześciowodnego zastępuje ok. 10 kg szkodliwej soli kamiennej (drogowej). Chlorek po rozsypaniu pozostaje aktywny przez wiele dni.

Chlorek Magnezu w formie płatków, chłonąc wodę wydziela ciepło w ilości 1960 kcal/kg, które roztapia śnieg i lód. Dzięki temu preparat jest bardziej skuteczny niż sól kamienna, obniżająca tylko temperaturę zamarzania wody, w której jest rozpuszczona.

Zalety: Do 10 razy bardziej wydajny od soli (1,5 - 2 kg na 10 m2), bezpieczny i korzystny dla roślin, ponieważ użyźnia glebę. Nie powoduje urazów delikatnych łap czworonogów, działa w każdej temperaturze i nie ma żadnych efektów ubocznych, osusza budynki, a wymieszany z podłożem zapobiega jego zamarzaniu. Trwale wypełnia szczeliny, w które wsiąknie woda, powstała z roztopionego lodu i śniegu. Zapobiega powstawaniu tzw. "przełomów pośniegowych". Działa nawet przy temperaturze -30 stopni Celsjusza. Rozrzuca się go na oblodzoną powierzchnię łopatką lub dłonią, ubraną w rękawicę ochronną, w ilości od ok. 250g do ok. 2.0kg na 10m2 zależnie od grubości lodu.


CHLOREK WAPNIA 25 kg/płatki

Do utrzymania dróg w okresie zimowym stosuje się w Polsce, poza solą drogową, chlorek wapnia. Wyróżnia się zwłaszcza w sytuacjach gdy temperatura jest niska i sól drogowa traci swoją skuteczność. Chlorek działa skutecznie w temperaturze do -20 stopni Celsjusza. Zamarza w niższych temperaturach lecz utrzymuje się do 72 godzin. Jego działanie jest znacznie szybsze od soli drogowej. Może być użyty zarówno podczas mrozu jak i przed jego pojawieniem się, zapobiegając tym samym przymarzaniu lodu do jezdni. Dzięki zdolnościom do przylegania utrzymuje się na powierzchni znaczniej dłużej przez co częstotliwość jego stosowania jest znacznie mniejsza. Podczas tworzenia hydratów wydziela dużą ilość ciepła dzięki czemu skutecznie zwalcza śnieg i lód.

Jego największym atutem jest brak szkodliwego oddziaływania na organizmy ludzkie a także rośliny. Nie pozostawia osadów na kostce brukowej czy obuwiu. Oferowany przez nas chlorek wapnia jest najwyższej jakości, spełnia wszystkie normy. Towar produkcji Polskiej.


Piasek 50kg - 6,60zł brutto
Piasek 25kg - 4,01 zł brutto
Sól drogowa 25kg - 18,00zł brutto
Chlorek magnezu 25kg - 59,04 zł brutto
Chlorek wapnia 25kg -58,79 zł brutto


 

Szukasz Drewnochronu?

Rozważ czy efekt z produktami ALTAX nie przyniesie wiekszych korzyści.

ALTAXIN Ochronno-dekoracyjny środek do drewna
Przeznaczenie:
Nadaje drewnu odpowiednią barwę, zachowując równocześnie jego rysunek. Hydrofobizuje drewno (zabezpiecza powierzchnię przed nadmiernym wchłanianiem wilgoci), umożliwia drewnu oddychanie i wyprowadzanie nadmiaru wilgoci na zewnątrz. Chroni przed grzybami i larwami owadów szkodnikami technicznymi.

Więcej o zamienniku drewnochronu...

 

Współpraca z firmą LK&Projekt

Zapraszamy do odwiedzenia strony pracowni architektonicznej LK&Projekt www.dom-jednorodzinny.pl
Strona zawiera ponad 600 projektów, jak również ciekawe porady, wzory dokumentów potrzebnych przy budowie domu, przykładową dokumentację projektową oraz przykładowy kosztorys, a także zdjęcia z realizacji, zdjęcia makiet.

Do zakupionego projektu, firma GAMBUD sporządza kosztorys materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach.

Więcej o LK Projekt...

 

Budowanie z SILKI i YTONGa - kolejne filmy instruktażowe Xelli
Po "Budowaniu z YTONGa" Xella Polska przygotowała kolejne dwa filmy instruktażowe: "Budowanie z SILKI" oraz „Budowa w Systemie 20 cm". Oba powstały z myślą o wykonawcach oraz prywatnych inwestorach, którzy chcieliby w przyjazny sposób zapoznać się z zasadami murowania w białej technologii.

Filmy można nabyć odpłatnie, składając zamówienie. Zwiastuny poszczególnych odcinków oraz szczegóły znajdują się na stronach:
" Budowanie z SILKI"
" Budowa w Systemie 20 cm"
" Budowanie z YTONGa (film)"
" Budowanie z YTONGa (darmowy PDF)"

Archiwum

Na każdym składzie w ciągłej sprzedaży
“NIEZBĘDNIK KAŻDEGO WYKONAWCY”
Drobny sprzęt i narzędzia budowlane, wyroby sklepowe od A do Z.
Czekamy już od 7:00,
w drodze na budowę kupisz podstawowy sprzęt i narzędzia budowlane!
Batowice
ul. Karola Wojłtyły 2
32-086 Węgrzce
tel.: 601 432 813
e-mail: powstancow@gambud.pl
SKŁAD BUDOWLANY CZYNNE
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 7:00 - 16:00 (okres zimowy)
SOBOTA 7:00 - 13:00

 

Nowości

unimata

Zastosowanie:
Izolacja cieplna i akustyczna:
• dachów skośnych pomiędzy krokwiami,

• poddaszy użytkowych i nieużytkowych,

• stropodachów dwudzielnych,

• podłóg i stropów pomiędzy legarami,

• drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych
SÓL DROGOWA
Znajduje zastosowanie w:
• domach jednorodzinnych,

• budynkach wielorodzinnych,

• budynkach użyteczności

publicznej,

• obiektach przemysłowych.Na zamówienie możemy przygotować mieszankę soli i piasku.
PIASEK PŁUKANY
piasek płukany
Produkt uzyskiwany w procesie przesiania na mokro pospółki wydobywanej ze złoża Waryś.
Posiada, jako materiał, stwierdzone badaniami laboratoryjnymi właściwości do produkcji betonów konstrukcyjnych i mas bitumicznych.
Znakomity jako podsypka do układania nawierzchni i obsypywania ciągów instalacji wodnych, kanalizacyjnych i elektrycznych.ŻWIR 8-16mm
Żwir
Uzyskiwany w procesie przekruszenia i przesiania na mokro granitowo- piaskowcowych otoczaków, odseparowanych z pospółki wydobywanej ze złoża Waryś.
Żwir przekruszony frakcji 8-16 posiada pełne badania pod względem przydatnoćci do produkcji betonów cementowych i mas bitumicznych dla potrzeb budownictwa i drogownictwa.PORTA DRZWI to:
• Drzwi wewnątrzlokalowe,

• Drzwi wejściowe wewnętrzne i zewnętrzne,

• Drzwi techniczne,

• Ościeżnice.
 
  Strona główna | Oferta | Cennik | Kontakt | O firmie | Nowości | Linki | Copyright © 2007 Gambud S. A. | English version  
  Gambud S.A., ul. Kamienna 10, 31-403 Kraków
Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000054525
REGON 351118439, EKD 5153, NIP 677-11-78-070, Kapitał akcyjny: 2 870 500,00 zł

gambud.pl Darmowe pozycjonowanie